Kas yra adaptivus dizianas?
Šiuolaikinės technologijos neatsiejamos be mobiliųjų telefonų ar planšetinių kompiuterių. Adaptyvus dizainas prisitaiko prie telefono, planšetino kompiuterio bei kompiuterių ekrano raiškos (rezoliucijos), visuose įrenginiuose Jūsų svetainė atrodys patraukli klientams.
Kodėl turėčiau naudoti adaptyvų dizainą?

Mobiliųjų telefonų naudojimas sparčiai auga ir jau viršija kompiuterių naudojimą. Tinklapis, kuris nėra optimizuotas mobiliems įrenginiams praranda labai daug potencialių vartotojų. Mes padarysime jūsų tinklapį adaptyvų, kad visos galimybės gauti vartotojų būtų išnaudotos.Adaptyvus dizainas yra efektyvesnis už atskiros mobilios svetainės kūrimą tuo, kad jis yra pritaikomas ir kitoms vis dažniau naudojamoms platformoms tokioms kaip planšetiniai kompiuteriai. Taip pat mūsų sukurta svetainė bus sėkmingai atvaizduojama visuose telefonuose nepriklausomai nuo dydžio ar rezoliucijos.

Galiausiai vienas tinklapis su adaptyviu dizainu yra kur kas suprantamesnis paieškos sistemoms, todėl jūsų tinklapis pakils paieškoje naudojamoje mobiliuosiuose įrenginiuose.