Darbų pavyzdžiai

Geriausia antivirusinė

Geriausia antivirusinė tai blog’as kuriama galite rasti naujienas apie IT pasaulio naujoves.

Sužinokite apie:
-Naujausius kompiuterio saugumo patarimus;
-IT pasaulio naujovės kurias vertėtu išbandyti;
-Svarbus programų atnaujinimai i kuriuos vertėtu atkreipti dėmesį;
-Patarimai kompiuterio įrangos klausimai;
-Patarimai kaip didinti kompiuterio našumą;

Savaitgalis su aviacija

Promo-svetainė renginiui Savaitgalis su aviacija. Savaitgalis su aviacija tai išskirtinis informacinis, švietėjiškas renginys, organizuojamas pačių pilotų. Jis vyks S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome – viename iš seniausių Europos aerodromų, galinčių didžiuotis savo giliomis aviacinėmis šaknimis ir spalvinga istorija.

Technical museum

Muziejuje vykdomi projektai, vyksta įvairaus pobūdžio šventiniai įrenginiai, supažindinama su protėvių amatais, tradicijomis, papročiais.

Amotors

„Autosabina Motors“ įkurta 1997 m. „Autosabinos“ patalpose. Tai pirmoji autorizuota naujų automobilių gamintojų pardavimo atstovė Kaune. Startavusi kaip atskira automobilių agregatų ir važiuoklės remonto įmonė, vėliau veiklą išplėtė elektros, kompiuterinės diagnostikos, kėbulų geometrijos atstatymo, kėbulų paruošimo ir dažymo srityse.

Aineda transport

UAB „Aineda transport“ – įkurta 2006 m. ir sėkmingai veikianti transporto paslaugų bendrovė, reguliariai organizuojanti express (degančių) krovinių, dalinių krovinių, termo krovinių, pilnų krovinių pervežimus į/iš visos ES ir ne tik.

Inspired by Femina Bona

Inspired by Femina Bona – Femina Bona meistrų akademija, užsiimanti edukacine ir mokomąja veikla estetikos bei sveikatinimo srityje.
Femina Bona įmonių grupė – jau 20 metų sėkmingai dirba ir užima lyderiaujančias pozicijas grožio industrijoje Lietuvoje.

PILOTAI

VšĮ Liekio pilotų klubas “Alfa“ įkurtas 2004 m. piloto konstruktoriaus Alfonso Liekio (gim.1939-1998) garbei. Organizacija tęsia jo pradėtą aviacinį kelią, populiarindami aviaciją visuomenės tarpe, kurdami įvairius aviacinius projektus, garsindami aviacinę Lietuvą.

Kauno Ugnelė

Turizmo Agentūra
Kelionių organizavimas, kelionių pardavimas, autobusų nuoma, kelionių konsultacijos.